здача в експлуатацію
21.12.18

Комплекс заселений!

 

Житловий комплекс ADAMANT в Солом'янському районі - це зручне і комфортне місце, розташоване всього в 10 хвилинах від центру Києва.

Солом'янський район і особливо вулиця Василя Липківського, на якій знаходиться комплекс, ідеально підходять для життя. Тут безліч відмінних шкіл, дитячих садків, супермаркетів, банків і інших важливих об'єктів інфраструктури. Вечірнє дозвілля скрасять модні розважальні центри, кінотеатри, а також численні кафе і ресторани. Всі вони знаходяться в радіусі 10 хвилин від будинку.

І, звичайно, два прекрасних і мальовничих парка - Солом'янський ландшафтний парк і парк ім. Островського - стануть невід'ємним, незамінним і приємним атрибутом життя в ЖК ADAMANT.

ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ADAMANT заплановане на 4 КВАРТАЛ 2018 року!

Комплекс ADAMANT - це сучасна 25-поверхова будівля, з трирівневим підземним паркінгом, де ви зможете придбати місце не тільки для автомобіля, але і для мотоцикла. У будинку передбачені: закрита упорядкована територія, дитячий та спортивний майданчики, зони відпочинку і гостьова автостоянка.

Квартири в комплексі представлені в широкому асортименті. Планування відрізняються практичністю і зручністю, а з вікон відкриваються чудові краєвиди на центр Києва і паркові зони.

Окремо варто відзначити географічне розташування комплексу. Дорога в центр міста займе у вас всього 10-15 хвилин. Основні автомобільні потоки знаходяться досить близько, але при цьому не створюють дискомфорту. А зупинки громадського транспорту - всього в 2 хвилинах від будинку.