від
15300 грн./м2
здача в експлуатацію
12.06.18

Актуальну інформацію про наявність, ціни та процедуру покупки ви
можете отримати у відділі продажів на об'єкті.
Для відвідування будівництва просимо вас заздалегідь записуватися.

 

Близький передмістя Києва в останні роки привертає все більше число покупців добротної і недорогої нерухомості, так як і раніше залишається одним з найбільш комфортних в регіоні місць проживання завдяки здоровій екології та зручною інфраструктурі. Невелика віддаленість від столиці створює вигідні умови для саморозвитку і ведення бізнесу, а ціни на квартири в новобудовах істотно нижчі за київські і цілком доступні.

Житловий квартал у найближчому передмісті Києва - це доступна нерухомість для всіх за цінами від забудовника.

На особливу увагу заслуговує комплекс новобудов ЖК «Melody Park». Цей унікальний архітектурний проект поєднав у собі сучасний архітектурне рішення, економічні квартири рівня комфорт, красу природи, екологічність району та близькість до Києва ..

Житловий квартал «Melody Park», що в Пролісках - ідеальне місце для постійного проживання. Тут є всі умови для комфортного життя - сприятлива екологічна обстановка, розвинена інфраструктура. Ще одна безсумнівна перевага - транспортна доступність: дорога до центру столиці займе близько півгодини, і всього 10 хвилин - до м. "Бориспільська".

Майбутні мешканці ЖК «Melody Park» - активні, що йдуть в ногу з часом люди, які хочуть жити і працювати в красивих будинках і в екологічно хороших умовах. Розташування в одному з найбільш екологічних місць ближнього передмістя, місця для активного відпочинку - все направлено на забезпечення здорового способу життя теперішніх та майбутніх поколінь.

Придбати житлову нерухомість в новобудові, що повністю задовольняє бажання жити в красивому, зручно розташованому будинку дозволяє унікальний архітектурний комплекс, що зводиться будівельною компанією GEOS.

Лісопаркова зона, близькість до центру, оригінальність житлового комплексу помітно виділяють його на тлі інших новобудов ближнього передмістя.

Тим більше, що вигідно купити житло, що будується вже сьогодні дозволяють доступні ціни та спецпропозиції від забудовника а також безвідсоткова розстрочка.