Orange City

Розташування комплексу:
Київ, Лисогірський узвіз, 26
orange.geos.ua
від
28000 грн./м2
здача в експлуатацію
19.05.21

(I черга) - введено в експлуатацію 19 травня 2021 року!
Актуальну інформацію про наявність, ціни та процедуру покупки ви
можете отримати у відділі продажів за тел. (067)242 06 77.

 

"Orange City": доступне житло для українців!

Житловий квартал "Orange City" - це доступна нерухомість для всіх за цінами від забудовника. Цей унікальний архітектурний проект поєднав у собі сучасний архітектурне рішення "місто в місті" і економічні квартири комфорт рівня.

Житловий квартал "Orange City" - це квартал для тих, хто цінує час, відчуває ритм міста і вимогливо ставиться до свого комфорту. Комфорт в "Orange City" - це заданий наслідок синергії природного простору і архітектури. Слідуючи від часткового до загального - квартири зі зручним плануванням, можливістю снідати на балконі з видом на головні міські пам'ятки, а також внутрішня інфраструктура, високий рівень комфорту і безпеки.

Для комфорту жителів територія "Orange City" розділена на зони відпочинку, ігрові майданчики з урахуванням віку і потреб дітей та дорослих, велосипедні та пішохідні прогулянкові зони. Також заплановані сценарні майданчики, де дитина зможе спробувати себе і в ролі кухаря, і в ролі архітектора, і спортсмена, ландшафтні дитячі майданчики.

Ми змогли повністю зберегти природний ландшафт не лише лісо-паркової зони а й природного озера - тому жителі "Orange City" зможуть проводити вільний час не тільки цікаво але і з максимальною користю для здоров'я! 

plan-20210408140.jpg

Можливість активностей для всіх вікових груп і майданчики для подій, безпечна і комфортне середовище, де будь-якому жителю кварталу буде цікаво проводити вільний час, а також знаходити корисні розваги і можливості для розумного дозвілля - це і є баланс життя, який створюється в «Orange City». З вікон відкриваються панорамні види на Київ, Дніпро, Голосіївський парк, ВДНГ, і головні визначні пам'ятки столиці.

Чому «Orange City»? Тому що для сучасної людини житло - це не просто сума квадратних метрів, це сума всіх складових: втілення мрії, безмежне відчуття щастя від володіння власною нерухомістю, ейфорія від усвідомлення того, що ти зміг зробити те, до чого прагнув. Квартира в «Orange City» - це не просто стіни і квадратні метри, це місце де ви знайдете свободу, гідність і щастя.