Raday Residence

Розташування комплексу:
Будапешт, вул. Радай, 57
geosgrouphungary.com
від
2790 Євро/м2
здача в експлуатацію
31.03.21

Продаж квартир в Україні:
Київ, вул. Гоголівська, 14, оф. 4 | +38 (044) 583-55-55
Продаж квартир в Угорщині:
Будапешт, площа Бакатч, 4 | ‎+36 (1) 700 4343

 

Це сучасна новобудова в самому центрі столиці Угорщини - Будапешті. Будинок розташований на вулиці Raday в одному з центральних районів міста - Ференцварош.

Будівництво комплексу RADAY ведеться згідно з чинними європейськими стандартами на основі сучасних вимог до якості, безпеки, екологічності житла. Восьмиповерховий будинок з трьох секцій архітектори вміло вписали в навколишню архітектуру, при цьому сучасний фасад не тільки не порушує загальну гармонію, а й надає будинку власний неповторний стиль.У комплексі є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири, а також шикарні п'ятикімнатні апартаменти з великими терасами. На першому поверсі будуть розташовуватися кафе і фітнес-зал, а також кілька нежитлових приміщень. Підземний паркінг налічує 74 машиномісця.

Ще один плюс комплексу RADAY - зручне розташування. Найближче метро всього в 200 метрах від будинку. Зовсім поруч знаходяться набережна Дунаю з безліччю кафе та розважальних закладів. Крім цього в районі багато дитячих садів, шкіл, гімназій, поліклінік та інших важливих для життя об'єктів.

Здача в експлуатацію заплановане НА 1 КВАРТАЛ 2021 РОКУ!

Фасад будинку буде виконаний з травертину - міцного і легкого матеріалу. А світлу пористу фактуру цього каменю прекрасно доповнять віконні блоки з антрацитової сталі. Веб Камера