Family & Friends

Розташування комплексу:
Київ, вул. Новопольова, 2
ff.geos.ua
від
28500 грн./м2
здача в експлуатацію
31.03.20

(I черга) - введена в експлуатацію 31 Березня 2020 года!

Відділ продажу на будівництві: м.Київ, вул. Я. Галана, 1. Номер телефону: +38 (067) 242 06 26

 

ЖК «Family & Friends» - це сучасний комплекс в Солом'янському районі, на вулиці Новопольовій, 2 - з надзвичайно вдалими плануваннями квартир, дитячим садком і школою, а також комерційними примiщеннями, які згодом будуть використовуватися під офіси і торгові приміщення, внутрішньою інфраструктурою, високим рівнем комфорту і безпеки.

Комплекс будується з урахуванням всіх технічних стандартів і сучасних методів зведення будівель.

ЖК «Family & Friends» - зводиться з екологічно чистих монолітно-цегляних конструкцій. Будинки обладнуються найсучаснішими засобами технічних і побутових комунікацій. Архітектура витримана в єдиному європейському стилі. Квартири в ЖК «Family & Friends» відповідають найвищим стандартам життєзабезпечення і дозволяють реалізувати різноманітні дизайнерські задумки за індивідуальними проектами. Конструктивне рішення квартир дає можливість зручно розділити спальні і гостьові зони, відвести спеціальні місця для гардеробних і вбудованих шаф, розмістити санвузол і ванну кімнату.

Ми створюємо технічно досконале, екологічне та енергоефективне житло, але основна ідея нашої архітектури - ідея рідного дому. Ми по-справжньому хочемо, щоб тут могла оселитися ваша сім'я. Ми віримо, що завтра ви наповніть «Family & Friends» радісними подіями, посмішками і приємними спогадами, і сьогодні це надихає нас найбільше.

ЖК «Family & Friends» - це інвестиція в комфортне майбутнє Вас та Ваших дітей!

Насичена інфраструктура: сквери і парки, криті та відкриті дитячі майданчики, близькість до станції електрички «Караваєві Дачі» і аеропорту «Жуляни», а також до багатьох об'єктів розвиненого району Києва: торгово-розважальних центрiв, медичних закладiв, унiверситетiв, спортивних комплексiв, басейнiв, розважальних центрiв, супермаркетiв, радiоринку.

Також, нарівні з великим вибором дитячих садків, шкіл, ліцеїв і гімназій ваші діти можуть відвідувати тільки відкриту «супершколу» - сучасний навчальний комплекс «Ерудит», який включає в себе дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) і школу I ст. - гімназію Солом'янського району.

Навчальний заклад «Ерудит» - одне з найкращих в Києві.

Розвинена транспортна розв'язка: швидкісний трамвай, маршрутні таксі, автобуси, тролейбуси, а також міська електричка доставлять вас в будь-яку точку міста швидко і комфортно. До найближчих станцій метро «Шулявська», «Політехнічний інститут», і «Вокзальна» - 10-15 хвилин.

У ЖК «Family & Friends» пропонуються квартири:

- Однокімнатні квартири площею: від 37,67 м2.

- Двокімнатні квартири площею: від 58,7 м2.

- Трикімнатні квартири площею: 75,9 м2.

- 2-х рiвневi трикімнатні квартири площею: 88,7 м2.

- 2-х рiвневi чотирикімнатні квартири площею: 110,2 м2.

- 2-х рiвневi п'ятикімнатні квартири площею: 121,2 м2.

Кількість секцій в житловому комплексі — 11.

Поверховість — 25 поверхів

4 ліфти в кожній секції.

Утеплений фасад.

Якісні оздоблювальні матеріали.

Оптимальне співвідношення «ціна-якість-розташування».

Введення в експлуатацію першої черги будівництва (Блок А, Д) — І квартал 2020 року.