Cardinal

Розташування комплексу:
Київ, вул. Анрі Барбюса, 28А
https://cardinal.house/
здача в експлуатацію
26.04.19

Комплекс заселений!

 

ЖК CARDINAL - це зручні планування і шикарні видові квартири. Це прекрасна транспортна розв'язка і близькість до всіх об'єктів інфраструктури.

Квартира на Печерську ідеальна для людей, які цінують незалежність, високий рівень життя, а також власний час, тому поруч з будинком є бізнес центри, торговельні та розважальні заклади, зони відпочинку. Панорамні вікна «Кардинал» відкривають мальовничий вид на центр столиці з її архітектурними будинками і парками, які дозволяють в одну мить переміститися з галасливого міста в чисте природне середовище зі свіжим повітрям.

Житловий комплекс «Кардинал» дарує всі можливості для активного способу життя. Квартири в центрі Києва надають безцінну можливість швидко змінювати локацію, варто тільки побажати. ЖК «Кардинал» - це будинок, живучи в якому, комфортно працювати, вчитися, займатися спортом, проводити час з дітьми, робити покупки, і все це в радіусі пішої доступності.

Ідея проекту полягає в створенні архітектурно виразної будівлі, яка прикрасить собою центр столиці. За престижним фасадом приховані не менш оригінальні рішення - це 1-, 2-, 3-, 4- і 5-кімнатні квартири, а також офісні приміщення, утеплені мінеральною ватою. Висота поверхів - 3,3 метри, це дозволило впустити в кімнати максимум сонячного світла, завдяки великим вікнам.

Здача будинку - 2 квартал 2019 року!

Благоустрій будинку:

- комплекс складається з чотирьох секцій по 22, 23, 10 та 6 поверхів, перші два з них - це нежитловий фонд;

- дитячій майданчик і облагорожена зона відпочинку;

- дворівневий підземний паркінг на 198 машиномісць;

- 4 ліфти для пасажирів, 4 - для вантажних перевезень;

- окрім загальнобудинкового лічильника в квартирах встановлені лічильники на холодну, гарячу воду, електрику та опалення.