River Passage

Розташування комплексу:
Будапешт, на вулиці Лоня 38
http://geosgrouphungary.com
від
2554 Євро/м2
здача в експлуатацію
30.09.22

Продаж квартир в Україні:
Київ, вул. Гоголівська, 14, оф. 4 | +38 (044) 583-55-55
Продаж квартир в Угорщині:
Будапешт, площа Бакатч, 4 | ‎+36 (1) 226 5265

 
В продажі:

RIVER PASSAGE ЖІЛOЙ КОМПЛЕКС Житловий будинок River Passage знаходиться недалеко від центру міста, в дев'ятому районі Будапешта, на вулиці Лоня (Lónyay). Близькість набережній Дунаю і завжди жвавої вулиці Рада створила такі умови, які повністю задовольняють потребам жителя сучасного міста.

При проектуванні квартир ми враховували напрямок сонячних променів- в будинку немає квартир, що виходять на північну сторону. У кожній квартирі є балкон або лоджія. Для зовнішнього вигляду будівлі характерний сучасний мінімалістський стиль, відповідно до цього були вибрані матеріалів для будівництва: скло, камінь і метал.

РОЗТАШУВАННЯ В ЦЕНТРІ БУДАПЕШТА Житловий будинок River Passage знаходиться недалеко від центру міста, в дев'ятому районі Будапешта, на вулиці Лоня (Lónyay). Близькість набережній Дунаю і завжди жвавої вулиці Рада створила такі умови, які повністю задовольняють потребам жителя сучасного міста.

У цьому районі відбувається безперервна реконструкція прилеглих будівель, порожні ділянки забудовуються, наприклад, зовсім поруч буде побудований новий басейн і спортивний комплекс Університету Корвинус.