Arenal Suites

Розташування комплексу:
Calle Alemania, 2, Calpe, Іспанія
arenal.geos.ua
від
3640 Євро/м2
здача в експлуатацію
28.02.21

Актуальну інформацію про наявність, ціни та процедуру покупки ви
можете отримати у відділі продажів за тел.+38 044 583 55 55

 

Будівельна компанія GEOS виходить на іспанський ринок.

Будівельна компанія GEOS відкриває іспанський підрозділ.

Після успішного запуску угорського підрозділу компанія GEOS прийняла рішення про вихід на іспанський ринок. Таким чином, житловий комплекс Arenal в Іспанії стане вже шостим об'єктом, який девелопер будує в Євросоюзі.

«Ми вийшли на міжнародний ринок. Саме міжнародний з точки зору наших покупців. Адже серед покупців угорської нерухомості істотну частку займають китайські інвестори і жителі інших європейських країн, крім самих угорців. Серед жителів північних європейських країн ми побачили попит на нерухомість в більш комфортних кліматичних умовах. Вони купують апартаменти в південній частині Іспанії, де проводять зимові місяці. А в решту часу апартаменти здаються туристам і приносять стабільний дохід власникам. Регіон Costa Blanca обраний нами після детального аналізу ринку нерухомості. Саме цей регіон останнім часом показує впевнене зростання як за вартістю, так і за кількістю угод. Він має гарне розташування порівняно недалеко від двох великих аеропортів міст Аліканте і Валенсія »- розповідає Максим Барбаш про новий об'єкт в Іспанії.

Бездоганна якість будівництва

Комплекс Arenal відноситься до бізнес-класу, що передбачає особливу увагу до матеріалів, які використовуються при будівництві. Крім вимог згідно классf нерухомості, в силу вступають іспанські містобудівні норми. Перш за все, це високі вимоги по енергоефетивності будівлі. Завдяки сучасним рішенням, які ми впроваджуємо при будівництві, витрати електроенергії на утримання будинку будуть знижені на 60%. Ми також застосовуємо додаткову термоізоляцію, якій як правило нехтують локальні забудовники. У будинку будуть використані також альтернативні джерела енергії. Все це допомагає нам досягати високих показників енергоефективності будівлі. Всі етапи будівництва контролюються сторонніми організаціями, які спеціалізуються на необхідному вигляді робіт.

Комплекс Arenal розташований в дивовижному місці як з точки зору природи і ландшафту, так і з точки зору інфраструктури. Перш за все, це приємне Середземне море - будинок знаходиться безпосередньо біля пляжу Arenal c дрібним білим піском. У місті Calpe знаходиться унікальне озеро з рожевими фламінго, які живуть там круглий рік. Місто оточене національними парками, один з них - вражаючий мис Іфач, який виступає в море і прикрашає морську панораму. Саме така панорама відкривається з апартаментів комплексу Arenal. Варто підкреслити, що вид на море відкривається навіть з нижніх поверхів комплексу. Місто Calpe оточений горами, і крім морського виду з апартаментів видно гори.

ГЕОГРАФІЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Комплекс Arenal розташований недалеко від морського порту. Він не великий своїми розмірами, але при цьому досить гарний і граціозний. Білосніжні яхти, що вишикувалися в рівні ряди і синява морської води, роблять це місце особливо привабливим. Набережна принца Астурії пролягає навколо частини мису Іфач, за його підніжжя, і оздоблює море. Це ідеально місце для прогулянок серед пальм, стрімких скель і моря. У старому кварталі можна повноцінно відчути іспанський стиль і зануритися в минуле. Тут переплетення вузьких вуличок з невисокими традиційними будинками, багато хто з яких пофарбовані в яскраві кольори, малюсінькі, але такі симпатичні площі, на яких розмістилися кафе, бари і ресторани, зі столиками під відкритим небом.

У місто легко дістатися від аеропортів Валенсії або Аліканте. Можна вибрати як залізничне сполучення, так і автомобільне - мимо міста проходить сучасна автострада Mediterraneo. Незважаючи на високу туристичну привабливість, місто і вся інфраструктура активні цілий рік і не мають явної сезонності. Інфраструктура Calpe добре розвинена: різноманітні школи, дитячі освітні та розвиваючі установи, кілька медичних центрів, торгові центри та супермаркети.

Навіть в той час, поки ви не перебуваєте в апартаментах, про них подбає керуюча компанія. Ця ж компанія може здавати ваші апартаменти в оренду, забезпечуючи вам стабільний дохід і, в той же час, контроль за збереженням вашого майна.

«Для нас велика честь, то, що міська адміністрація довірила нам будівництво комплексу безпосередньо біля моря, формуючи силует міста. Ми обов'язково докладемо всіх зусиль і можливостей, щоб створити комплекс, який стане окрасою міста Calpe. »- Максим Барбаш, глава ради директорів будівельної компанії GEOS.

Відділ продажів в Іспанії

calle Suecia, local nº4, urbanización Altea Hills, Altea 03599, España.

+34 656 87 17 50

http://www.elenahills.com

elena@elenahills.com