від
14000 грн./м2
здача в експлуатацію
31.10.19

Житловий комплекс Melody Park - комфортний комплекс невисотної забудови в єдиному архітектурному стилі.
Сучасний лаконічний дизайн, в який вмістився комфорт, продуманий до дрібниць.
Спокій в колі сім'ї і спокійне гармонійне оточення.


 

ЖК Melody Park - Ваше життя в ідеальному балансі

Житловий комплекс Melody Park розташований в найближчому передмісті Києва, він оточений смарагдами лісопаркової зони, її чистотою і свіжістю, якої так не вистачає міським жителям. Комплекс зводиться в селі Проліски, з якого до найближчого метро Бориспільська їхати всього 10 хвилин по Швидкісний автомагістралі М-03 - швидше, ніж з деяких районів столиці.

Житловий комплекс Melody Park - комфортний комплекс невисотної забудови в єдиному архітектурному стилі. Квартири в MelodyPark - це рідкісне гармонійне поєднання абсолютних полярностей, що створює ідеальний баланс. Тиша живої природи при безпосередній близькості до величезного мегаполісу.

Сучасний лаконічний дизайн, в який вмістився комфорт, продуманий до дрібниць. Самота в колі сім'ї і спокійне гармонійне оточення.

Нова затишна квартира в Київській області буде ідеальною для сімей з дітьми і всіх тих, хто вибирає спокій, безпеку і екологію в безпосередній близькості від столиці. Житловий комплекс заснований на кращих ідеях європейської архітектури, це комфортне і престижне житло, яке стрімко приходить на зміну нерухомості метушливого мегаполіса.

Заміський спокій

Квартири під Києвом, знайшли своє місце на лоні природи, одночасно дарують відчуття приватності і в той же час близькості до комфорту мегаполісу. Щоб дістатися до столиці не потрібен власний автомобіль, з Пролісків легко і швидко доїхати громадським транспортом:

  • До метро Харківська, Бориспільська і Лівобережна;
  • До аеропорту Borispol;
  • До розвиненої і насиченою інфраструктурі міста Бориспіль.

ЖК Melody Park - відмінна пропозиція в Київській області

Проживаючи в комплексі Melody Park, ви завжди мобільні і активні, можете легко змінити обстановку з тихого передмістя на динаміку великого міста, проводити вихідні, канікули і відпустки в усамітнення, насолоджуючись чистим повітрям і умиротворенням. Нерухомість під Києвом в селищі Проліски - це вигідна пропозиція за вигідними цінами від надійного забудовника "Geos", добре відомого масштабними житловими проектами в Європі та Україні.