ARIA

Розташування комплексу:
Київ, Дружби народів 13A
jk-aria.com.ua
від
60280 грн./м2
здача в експлуатацію
30.06.22

Актуальну інформацію про наявність, ціни та процедуру купівлі ви
можете отримати у відділі продажів, зателефонував за тел. +38 (044) 227 30 30

 
В продажі:

ЖК ARIA - флагманський проект компанії GEOS в Києві.

5 житлових секцій поверховістю від 3-х до 24-х поверхів, з яких 4 житлових і одна офісна, створених в єдиній футуристичній концепції, стануть новою архітектурною домінантою Печерського району. ЖК ARIA - якісно новий простір для життя у великому місті, в якому поєднуються приватність проживання, комфорт, безпека, сервіс світового рівня і багата розвинена інфраструктура.

Унікальний житловий комплекс!

ЖК ARIA - це повноцінне середовище для проживання, включаючи, крім різноманітності форматів квартир і широкого вибору планувальних рішень, високотехнологічні сервіси і продуману інфраструктуру.

Додатковий комфорт забезпечить концепція двору без автомобілів. Така прибудинкова територія по праву стане улюбленим місцем відпочинку всієї родини.

Архітектурна компанія Kramal Studio, яка створила комплекс, є першою студією, яка працює за концепцією «зеленого проектування» за стандартами BREEAM.

Архітектура майбутнього!

Архітектори проекту створили впізнавану силуетну композицію, яка виглядає живописно з різних точок міста. Футуристичний будинок створений зі скла, сталі і мрії. Мрії про будинок, який буде вражати тих, хто його бачить, і ще більше - тих, хто в ньому живе.

Ексклюзивні види!

З вікон всіх квартир відкриваються приголомшливі види на Печерськ, Національний Ботанічний сад ім. Гришко, Свято-Михайлівський Видубицький монастир, Дніпро, монумент Батьківщини-Мати.

Насичена інфраструктура!

Інфраструктура ЖК ARIA дозволяє жителям отримувати повноцінний сервіс в пішої доступності від комплексу. Поруч - кінотеатри, театри, музеї, виставкові галереї, ресторани. Бізнес-центри та ТРЦ. Престижні дитячі сади, школи, навчальні заклади Києва.

ЖК ARIA - будинок з високим відсотком видових квартир.

ЖК ARIA знаходиться на одній з найвищих точок Печерська.

Максимальна інвестиційна привабливість ЖК ARIA:

- Ліквідність житла в процесі будівництва

- Вдосконалені технології і матеріали

- Зручні планування

- Збільшена висота стель

- Дизайнерські вхідні групи

- Транспортна доступність: 2 хвилини до м. «Дружби Народів»

- Розташування - на перетині основних транспортних артерій і вузлів міста

- Бездоганна репутація забудовника

Орієнтуючись на сучасні тренди і потреби нашої аудиторії, ми створили продумані планування, при яких зручна і продумана однокімнатна квартира має площу від 37 до 60 кв.м., двокімнатна - від 58 до 81 кв.м., трикімнатна квартира - від 112 до 124 кв.м. Таким чином ви можете вибрати оптимальний для себе метраж. Це також підвищує ефективність інвестування в цей об'єкт.

«ARIA» - наш шостий об'єкт на Печерську: Alter Ego на Лабораторному провулку, Cardinal на Анрі Барбюса, Richmond на Кудрі, Chelsea Tower на Діловий, Avenue 14-16 на Дружби Народів. Об'єднавши весь наш досвід при будівництві цих п'яти об'єктів і зібравши воєдино все найкраще, врахувавши побажання інвесторів, ми в найближчий час втілимо всі ці досягнення в новому об'єкті - в житловому комплексі «ARIA»!