Harmony Terrace

Розташування комплексу:
1092, Budapest, Bakáts tér 4.
від
2324 Євро/м2
здача в експлуатацію
30.09.22

Актуальну інформацію про наявність, ціни та процедуру купівлі ви
можете отримати у відділі продажів, зателефонував за тел. +361 700 43 43

 

ЖК "Harmony Terrace" - комфорт, екологія, здоров'я, краса.

Технології створення проекту ЖК "Harmony Terrace" - це вагомий внесок в екологію і комфорт. Енергозбереження, сортування відходів, еко-будівельні матеріали і клімат-контроль у всіх апартаментах - це здорове і щасливе майбутнє як для вас, так і для цілого міста. У ЖК "Harmony Terrace" ваш день може початися з прийому сонячних ванн на власній терасі, а може з прогулянки по зеленій зоні на даху. Завдяки тому, що вікна проекту виходять тільки на південь, схід і захід - в приміщенні максимально довго буде збережуться природне освітлення.

5 хвилин їзди від проекту приведуть вас до головних визначних пам'яток і просто неймовірної краси місцях, таким як, Будівля угорського парламенту, площа Свободи, театр Комедії та інші. Головне культурну спадщину Угорщини - ваше сусідство.

У ЖК "Harmony Terrace" - це турбота про вашу зручність і здоров'я, а також про екологію. Розсудливість і відповідальний підхід до проектування вже заклав фундамент щасливого майбутнього мешканців ЖК "Harmony Terrace" і міста.

Завдяки тому, що вікна проекту виходять тільки на південь, схід і захід - в приміщенні максимально довго буде збережуться природне освітлення.