SENAT

Розташування комплексу:
Київ,Кільцева дорога, 3
jk-senat.com.ua
від
44000 грн./м2
здача в експлуатацію
30.06.23

Актуальну інформацію про наявність, ціни та процедуру купівлі ви
можете отримати у відділі продажів, зателефонував за тел. +38 (067) 333 45 39

 

SENAT - ТРЕНДОВИЙ, КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ, СТАТУСНИЙ

У цей проєкт закладено філософію, в основі якої елегантність і сміливість архітектурних контурів. Це житловий комплекс бізнес-класу для цінителів комфорту і затишку в самому екологічно чистому районі міста.

Новобудова зводиться в Голосіївському районі Києва, який часто називають «легенями столиці». Так, майже 60% локації займає Голосіївський національний парк, що має площу 141 га та є найбільшим міським парком в Європі. За даними столичних станцій моніторингу стану повітря, Голосіївський район демонструє найнижчий рівень забруднення повітря в порівнянні з іншими житловими масивами Києва.

image2021-07-12.jpg

Мікрорайон Теремки, що входить до складу Голосіївського району, вже кілька років активно забудовується: так, в поточному році тут зводиться 7 житлових комплексів. Серед них — масштабний проєкт «Республіка», що складається з 16 будинків, і багатоповерховий комплекс «Метрополіс», максимальна висота якого сягає 34-х поверхів. На цьому тлі компанія GEOS вирішила зробити акцент на камерність атмосфери ЖК Senat, екологічність будівельних матеріалів і по-європейськи стриманий архітектурний стиль, наріжним каменем якого є не помпезна форма, а якісне наповнення.

ЖК «SENAT» - ДЛЯ ОБРАНИХ

Цей комплекс є квінтесенцією стилю, технологій і природи.
«SENAT» - житловий комплекс, створений не тільки для задоволення всіх ваших запитів до якості житла, але і для насолоди від єднання з природою!

image2021-07-128770.jpg

Житловий комплекс Senat — це проєкт бізнес-класу, що складатиметься з трьох будинків, власної інфраструктури та закритої території з місцями відпочинку для резидентів. Перший та другий будинок матимуть по дві секції, третій — три. Деякі секції будуть каскадної поверховості, але максимальна висотність не сягатиме вище 14 поверхів. Комплекс буде реалізовано за монолітно-каркасною технологією зі стінами з керамоблоків товщиною 250 мм, що має меншу вагу та є більш енергоефективними у порівнянні з червоною цеглою. Керамоблок є екологічнішим у порівнянні з газоблоком. Зовнішні стіни комплексу утеплені мінеральною ватою товщиною 150 мм, фінішним оздоблення зовнішніх стін є облицювальна клінкерна цегла та вентильований фасад з керамограніту європейського виробництва. Данні рішення є сучасними, естетичними, довговічними та енергоефективними.На відміну від облицювальної цегли, яка опалюється за температури 800-10000℃, клінкерна опалюється за більш високих температур — 1100-13000℃. Це забезпечує матеріалу однорідну структуру, отже — поліпшені експлуатаційні характеристики.

На перших двох поверхах житлового комплексу заплановані комерційні приміщення. На останніх розмістяться дворівневі квартири з так званим «другим світлом» — вітражними вікнами висотою в два поверхи. В кожному будинку будуть облаштовані дизайнерські лобі з м’якими меблями та стійкою консьєржа. Розвозити мешканців по поверхах будуть швидкісні безшумні ліфти KLEEMANN — однієї з провідних світових компаній на європейському та міжнародному ринку. В кожній секції буде встановлено по чотири ліфти. Щоб не порушувати приватного життя резидентів комплексу, вхід до комерційних приміщень буде виконаний із окремого входу та з окремими ліфтами, не пов’язаними з житловими поверхами.

ВАШ СТИЛЬ ЖИТТЯ

Новий проєкт від девелопера GEOS буде розташований у столичному мікрорайоні Теремки-3, на ділянці землі між Академією праці та житловим комплексом «Республіка». Звідси можна пішки дійти до станції метро «Теремки», відстань до якої складає 700 м. Зупинка наземного транспорту знаходиться ще ближче — в 100 м від будмайданчика.

Теремки почали активно розвиватися з відкриттям станції метро в мікрорайоні, тобто в 2013 році. За ці роки тут з'явилися дитячі садки, приватні та державні школи, торговельно-розважальні центри та інша соціально-комерційна інфраструктура. Так, в радіусі кілометра від місця зведення ЖК Senat розташовані:

● торговельно-розважальний центр «Республіка»;
● дитячі садки № 667, 642, 726, 513, НВК «Ромашка» та «Барвінок»;
● муніципальні школи № 132, 230, 260 та приватні навчальні заклади International Innovative School, Respublika Kids;
● дві дитячо-юнацькі спортивні школи;
● клуб верхової їзди для дорослих і дітей на іподромі;
● будівельний супермаркет «Епіцентр»;
● супермаркет «Метро»;
● торговельно-розважальний центр «Магелан» з галереєю бутиків, фуд-зоною, кінотеатром;
● спортивні клуби iGym, SportLife, FitCurves.

Окремо варто відзначити, що в 300 м від місця зведення житлового комплексу Senat знаходиться торговельно-розважальний центр «Республіка», відкриття якого заплановано на кінець поточного року. Тут на 300 000 кв. м розміститься більше 500 магазинів відомих брендів, інноваційна зона розваг Neopolis з атракціонами і 12-зальним кінотеатром, а також Oasis — унікальний справжній парк, що знаходиться під куполом і квітне цілий рік. Також «Республіка» матиме у своєму розпорядженні критий паркінг на 3500 машино-місць.

У ГАРМОНІЇ З НАВКОЛИШНІМ

Житловий комплекс Senat матиме й власну інфраструктуру. На закритій території, яка буде цілодобово охоронятися, розмістяться сучасний дитячий майданчик і спортивна зона з тренажерами. На перших поверхах відкриються точки сфери послуг, зокрема великий супермаркет площею 1100 кв. м. Відпочити резиденти ЖК Senat зможуть на відкритій терасі або в зоні барбекю, де будуть встановлені альтанки, обладнані всім необхідним для гриль-вечірки. В окремому місці буде облаштований йога-простір, де можна буде займатися фізичними практиками та медитаціями. Особливу увагу забудовник приділить озелененню комплексу — оскільки Голосіївський район є найзеленішим в столиці, ця тема буде продовжена у дворах ЖК Senat. Зелені зони тут будуть облаштовані за канонами ландшафтного дизайну.

Залишати свої автомобілі мешканці новобудови зможуть на одному з трьох паркінгів. Один із них буде наземним, два — підземними. Загальна кількість паркувальних місць складе 329. Також у кожному будинку будуть передбачені окремі комори для зберігання велосипедів.

ІЗ ДОСВІДУ

Багаторічний успішний досвід будівництва та реалізації масштабних проєктів, досвід будівництва житлових комплексів не тільки в Україні, але і в Європі дозволив нам поєднати в проєкті ЖК SENAT найбільш потрібні якості та характеристики, які є ключовими на ринку житла бізнес-класу.